Тотальна свобода слова у Тбілісі

Телекомпанія "Імеді" вирізки з виступів Саакашвілі супроводжує написом "Він бреше!".

Тбіліська телекомпанія "Імеді" напередодні оголошеної на 2 листопада акції протесту Об'єднаної опозиції, транслює інформаційні сюжети в супроводі напису "Не боюся!", передає агентство "Новости-Грузия".

Ініціатором трансляція заклику стала неурядова організація "Інститут рівноправ’я".

Телекомпанія "Імеді" також транслює вирізки з виступів президента Михаїла Саакашвілі, супроводжуючи їх написом "Він бреше!".

Imedi (Фото: tr.kingofsat.net)
Телеканал "Імеді" належить відомому бізнесмену Бадрі Патаркацишвілі, що оголосив про свою підтримку опозиції
Ще один жанр, задіяний опозиційними силами напередодні акції протесту, - історичні пародії.

У кліпах Саакашвілі представлений у вигляді різних історичних персонажів, відомих своїми диктаторськими схильностями. Один з відеороликів представляє Михаїла Саакашвілі в образі римського диктатора, в тозі, в оточенні фонтанів і напівоголених жінок.

На думку спостерігачів, телеканал "Імеді" сьогодні починає виконувати ту ж роль, що й телекомпанія "Руставі-2" чотири роки тому, восени 2003 роки, коли мітинги привели до "революції троянд".

"Інститут рівноправ’я" був створений близько двох років тому як правозахисна організація. Крім Тбілісі, має представництва в Кутаїси і Зугдіді.

Після відставки до "Інституту рівноправ’я" як почесний член правління приєднався колишній держміністр з питань врегулювання конфліктів Георгій Хаїндрава, що входить до штабу Об'єднаної опозиції.

Телеканал "Імеді" належить відомому бізнесмену Бадрі Патаркацишвілі, що оголосив про свою підтримку опозиції.

Михаїл Саакашвілі (Фото: medianews.ge)
Михаїл Саакашвілі (Фото: medianews.ge)
Напередодні Патаркацишвілі повідомив, що телекомпанія передана в управління на один рік транснаціональній медіа-корпорації News Corporation, на чолі якої стоїть відомий медіа-магнат Руперт Мердок.

Своє рішення Патаркацишвілі пояснив бажанням надати телеканалу велику свободу дій за ситуації, коли він починає робити політичні заяви.

У Тбілісі 2 листопада відбудеться акція протесту, організована радою Об'єднаної опозиції, створеною після скандальних заяв і арешту екс-міністра оборони Грузії Іраклія Окруашвілі. Акція пройде під гаслом "Грузия без президента!".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: