"Тотальне озеленення". У Саудівській Аравії збудують найбільший в світі парк за 23 млрд доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Амбітний проект дозволить створити 70 тис. робочих місць.

Найбільший у світі парк з величезними відкритими зеленими зонами буде створений в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) в рамках проекту із запобігання кліматичним змінам на суму 22,9 млрд. доларів.

Про це у вівторок, 19 березня, пише Arab News.

Чотири проекти - Парк короля Салмана, Спортивний бульвар, Зелений Ер-Ріяд та Ріяд Арт - стануть частиною програми "Якість життя", що має бути реалізована до 2030 року. Вона також узгоджена з програмою сталого розвитку ООН, метою якої є  запобігання змін клімату.

Окрім створення 70 тис. нових робочих місць, проект сприятиме поліпшенню здоров'я та добробуту міста, має заохочити населення до здорового способу життя, спорту, культури та мистецтва.

Площа короля Салмана площею 13,4 кв. км стане найбільшим у світі парком, з житловими районами, готелями, комплексом королівських мистецтв, театрами, музеями, кінотеатрами, спортивними залами, водними об'єктами й ресторанами.

Один з найбільших у світі проектів озеленення міст, Зелений Ріяд передбачає висадження 7,5 мільйона дерев.

Наявність зелених насаджень збільшиться до 28 квадратних метрів на душу населення з нинішніх 1,7 кв.м. Для порівняння: у рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров'я йдеться про 9 кв. м. на душу населення.

Зелений Ер-Ріяд допоможе знизити середню температуру довкілля на 2 градуси, і щодня використовуватиме більше 1 млн куб.м. очищених стічних вод для поливу.

Спортивний бульвар - оздоровчий центр у самому центрі міста, включатиме професійну велосипедну доріжку завдовжки 135 кілометрів, що дозволить охопити все місто та прилеглі долини. У цьому грандіозному проекті також буде розташований спортивний павільйон, стайні та спортивні траси.

Ріяд Арт буде найбільшою у світі державною інвестицією в галузі мистецтва, що передбачає створення "галереї без стін".

У ній буде представлена  1 тис. творів мистецтва, які пройшли через 10 окремих програм і щорічний фестиваль мистецтв, що має залучити ще більше художників і творців з усього світу.

Будівництво планується розпочати у другій половині 2019 року.

Як повідомлялося, Китай планує до 2050 року створити у космосі промислову сонячну електростанцію. Якщо вченим Піднебесної це вдасться, людство отримає нове джерело енергії, яке не забруднює повітря та не спричиняє кліматичні зміни. Це може стати хорошою альтернативою наразі не надто ефективним відновлювальним джерелам енергії.

ВідеоУнаслідок зміни клімату з обличчя Землі можуть зникнути назавжди трюфелі, банани і чай

Внаслідок змін клімату, які нині переживає Земля, деякі популярні продукти - під загрозою зникнення. Доведеться відвикати від бананів, чаю і делікатесних трюфелів. І це справжня кулінарна катастрофа. Останні дослідження показали, що спека, посуха, лісові пожежі, які винищують усе живе останнім часом, можуть виявитися фатальними для найдорожчих чорних трюфелів.

Унаслідок зміни клімату з обличчя Землі можуть зникнути назавжди трюфелі, банани і чай

Залиште свій коментар

Вибір редакції