Тотальний хаос: туристи не могли вчасно залишити грецький острів через спарювання черепах

Літакам заборонено вночі літати над островом Закінтос через початок шлюбного періоду головастих морських черепах, яким загрожує вимирання.

Британські туристи не могли вилетіти з грецького острова Закінтос через технічні проблеми, а згодом через спарювання головастих морських черепах

Про це повідомляє видання Evening Standart.

Зазначається, що від 30 липня до 1 серпня десятки британських туристів чекали на виліт з грецького острова до Лондона.

Спершу в авіакомпанії EasyJet вирішили замінити літак після появи інформації про поломку. Однак згодом новий літак не зміг потрапити до аеропорту через комендантську годину.

Виявилось, що літакам заборонено вночі літати над островом Закінтос через початок шлюбного періоду головастих морських черепах, яким загрожує вимирання.

Через це пасажири скаржились, що вони кілька годин провели у стані невизначеності, тому що співробітники аеропорту їм не надавали жодної підтримки і погано годували. За словами очевидців, це був "тотальний хаос". 

Нагадаємо, у США затримали 17-річного підлітка в аеропорту Сан-Франциско через те, що він після посадки літака видерся на крило та стрибнув на злітну смугу. Після вдалого "приземлення" хлопця зупинили робітники аеропорту, які перебували неподалік і стали свідками інциденту. Згодом порушника передали правоохоронцям. 

ВідеоАмериканець пролетів без парашута 7 кілометрів

Залиште свій коментар