Трагедія у Середземному морі: кількість жертв затонулого судна може сягнути тисячі (3 фото)

Один із врятованих емігрантів надав нову інформацію.

Жертвами корабельної катастрофи за 60 км від Лівії могли стати близько 950 емігрантів.

Про це повідомив прокурор Катанії – містечка на острові Сицилія.

Таку інформацію отримали від одного з врятованих емігрантів. 32-річний чоловік з Бангладеш заявив, що на човні контрабандистів, який затонув у Середземному морі, була майже тисяча втікачів із Африки. Чоловік наразі перебуває у лікарні в Катанії на острові Сицилія, куди його доправили гелікоптером, повідомляє Associated Press.

"Він почувається добре та повідомляє, що насправді на човні було дуже, дуже багато людей, включно з дітьми. Так що це підтверджує страшну новину", - повідомила прес-секретар ООН зі справ біженців Карлотта Самі.

Проте інформацію щодо можливих жертв ще перевіряють.

Раніше на Мальті поховали 24 чоловіка, які стали жертвами катастрофи.

Італійський прем'єр-міністр Маттео Ренці наголосив, що буде просити допомоги у своїх колег з ЄС протистояти нестабільності у Лівії більш рішуче, але виключаючи необхідність у наземних військах.

"Наразі втручання міжнародних збройних сил викличе абсолютно непотрібний ризик. Ми не можемо думати про відправку десятків тисяч людей без належної стратегії, на хвилі емоцій", - пояснив Ренці.

20 квітня міністр ЄС зібралися у Люксембурзі, аби присвятити зустріч питанню міграції та конфлікту у Лівії. 

Нагадаємо, що в ніч на 19 квітня у Середземному морі затонув човен з емігрантами. У районі інциденту в Сицилійському каналі триває масштабна рятувальна операція.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів