Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість жертв може збільшитися, бо поранених майже сотня.

На найбільшому ринку феєрверків у Мексиці сталася серія потужних вибухів, унаслідок котрих загинули 36 людей, понад 70 було поранено і кілька десятків зникли без вісти. Загалом злетіли в повітря та згоріли майже 300 крамниць, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Спершу в магазині на розі щось вибухнуло, а тоді почалося: один за одним, один за одним вони вибухали", - розповів приголомшений побаченим свідок Федеріко Хуарес. На ринку Сан-Пабліто в цей час перебували більше двох тисяч людей, бо до Різдва мексиканці масово купують фейєрверки. "Вогонь було надзвичайно важко приборкати, вигорів майже весь ринок. Поранених розвезли по найближчих шпиталях. Втрати дуже великі, зараз їх намагаються підрахувати", - заявив керівник муніципалітету Коакалько Габріель Дуран.

Відео У Мексиці продовжують шукати зниклих безвісти на зруйнованому ринку феєрверків

Родичі в лікарнях досі не можуть утямит, де їхні близькі та чи живі вони взагалі. "Вони скуплялися в тому самому місті, де трапився перший вибух - моя невістка з племінником. Племінник зараз тут, у тяжкому стані, а де невістка – досі невідомо", - каже Хорхе Гутьєрес. "Де наші рідні? Я досі не розумію, де моя племінниця, що з нею взагалі", - переживає Марія Гонсалес.

Вже 13-х дітей із жахливими опіками відправили на лікування до Сполучених Штатів. Винуватців трагедії мексиканська влада обіцяє знайти і покарати. Найімовірніше, причиною вибухів була звичайна недбалість. Інциденти з раптовими вибухами піротехніки в Мексиці не рідкість, але таких масштабних досі не було.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції