Трагічну пожежу в Лондоні передбачили ще 24 роки тому в серіалі "Картковий будинок"

Його творці майже точно відтворили всі деталі катастрофи.

В одному з епізодів 1993 року відомого британського серіалу "Картковий будинок", створеного телеканалом ВВС, йшлося про пожежу у хмарочосі "Corbusier House".

Про це повідомляє "Mashable".

Поціновувачі серіалу звернули увагу на те, що події в одній із серій детально передбачають жахливі подробиці пожежі у лондонській висотці Grenfell Tower. Там загинуло 79 осіб. У серіальній будівлі вогонь також поширився саме з 4 поверху, де стався вибух газу, а загалом пожежа забрала життя більше 70 людей.

Реакція британської влади в серіалі також цілком корелює з реальними подіями. 

Прем'єр-міністра країни Терезу Мей розкритикували за відчуженість та беземоційність на зустрічі з жертвами трагедії. Представники ж королівської родини Єлизавета ІІ та принц Вільям розділили горе громадян і співпереживали їм.

У серіалі прем'єра також критикували за холодність. Героїня актриси Хлої Кармайкл зазначила: "Це люди, які лишилися "гнити", люди, які не змогли дозволити собі купити квартиру в клубному будинку, які не змогли оплатити газовий рахунок. Ця катастрофа рано чи пізно мала статися". Король, навпаки, емоційно сприйняв цю трагедію та поспівчував погорільцям.

Нагадаємо, що 14 червня 27-поверховий лондонський будинок охопила страшна пожежа. Із нею боролися 200 пожежників та 40 пожежних машин. Усі поверхи, від другого і аж до верхньої частини башти, охопило полум'я. Наразі 79 людей вважаються загиблими або зниклими безвісти. Трагедія викликала великий резонанс у британському суспільстві: її жертв підтримали і надали свою допомогу відомі співаки, актори, політики та представники королівської родини. Уряд Британії вже планує виплатити потерпілим 5 мільйонів фунтів.

Фотогалерея Без даху над головою: Reuters опублікував фото ошелешених мешканців згорілого хмарочосу в Лондоні (35 фото)

Залиште свій коментар