Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп заявив, що його адвокат Джуліані привіз з "якогось місця" багато інформації

Президент США не розкрив жодних деталей.

Президент США Дональд Трамп повідомив, що його особистий адвокат Руді Джуліані доповів, що має «багато хорошої інформації», яку скоро повідомить в Конгресі.

Про це він заявив журналістам під час пресконференції.

«Я просто знаю, що він повернувся з якогось місця. Він каже, що у нього багато хорошої інформації. Я ще не говорив з ним про цю інформацію», - сказав Трамп журналістам.

За його словами, цю інформацію Джуліані представить генеральному прокурору і Конгресу.

«Він не сказав мені, що йому вдалося з'ясувати, але я думаю, що він хоче повідомити Конгресу, генеральному прокурору і Міністерству юстиції. Я чув, що йому дуже багато чого вдалося з'ясувати (інформації - ред.)», - додав Трамп.

4 грудня стало відомо про раптове прибуття Джуліані до Києва.

Тут він зустрівся з позафракційним народним депутатом Андрієм Деркачем, а також з народним депутатом від Слуги народу Олександром Дубинським.

Американські ЗМІ називають Джуліані важливим фігурантом справи про імпічмент — нібито він виконував доручення Трампа, що стосуються незаконно тиску на Україну. Співробітник посольства США в Україні Девід Холмс заявив, що Джуліані мав прямий вплив на американську політику щодо України.

Президент США говорив, що доручив Джуліані боротися з корупцією в Україні через його репутацію «борця зі злочинністю».

NYT повідомило, що 3 грудня в Будапешті Джуліані зустрівся з колишнім українським прокурором Юрієм Луценком. Як сказано в матеріалі, з адвокатом Трампа в Будапешті також зустрічалися колишній співробітник посольства України в США Андрій Теліженко та колишній народний депутат від Радикальної партії Андрій Артеменко.

Відео Права рука Трампа Рудольф Джуліані з неофіційним візитом перебуває у Києві

Адвокат Дональда Трампа прибув до Києва із неоголошеним візитом. З пресою не спілкується. Лише із дописів у соцмережах вдається з’ясувати, з ким він уже бачився. Світлини зустрічі із Джуліані опублікував народний депутат раніше від "Партії регіонів", а нині самовисуванець Андрій Деркач.  

Права рука Трампа Рудольф Джуліані з неофіційним візитом перебуває у Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції