Трамп без пояснень звільнив брата-близнюка ключового свідка в справі імпічменту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент звільнив і самого Віндмана.

Президент США Дональд Трамп без пояснення причини звільнив з Ради національної безпеки підполковника Євгенія Віндмана. Також звільнив його брата-близнюка Александра Віндмана, який був одним з ключових свідків у Палаті представників під час слухання справи імпічмента президента США.

Про це пише журналіст Politico з посиланням на джерело.

Звільнення братів відбулося 7 лютого.

Євгеній Віндман був старшим юристом та службовцем з питань етики, належав до Ради нацбезпеки США, в якій його брат-близнюк був експертом з питань України.

Після розголосу про звільнення Трамп пояснив своє рішення лише щодо Александра Віндмана.

"У фейкових новинах CNN та MSDNC продовжують говорити про підполковника Віндмана так, ніби я повинен думати лише про те, наскільки він прекрасний. Насправді я його не знаю, ніколи не розмовляв з ним і не зустрічався з ним. (...) Але він був дуже недисциплінованим, неправильно повідомляв про зміст моїх "ідеальних" дзвінків...", - написав Трамп у Twitter у суботу, 8 лютого.

Він також наголосив, що Віндман отримав погану рекомендацію від свого керівника, який також повідомив, що у Віндмана були проблеми з підпорядкуванням та витоком інформації.

"Іншими словами - геть!", - додав президент США.

Роль Віндмана у справі про імпічмент

Віндман був присутній під час розмови Трампа з українським президентом Володимиром Зеленським, яка відбулась 25 липня та поклала початок так званому "українському скандалу" в США. Під час свідчень у Конгресі 19 листопада він розповів, що впевнений, що Трамп використовував військову допомогу, яку США повинні були надати Україні, як інструмент тиску. На думку підполковника, Трамп нібито прагнув підкупити Зеленського, щоб він знайшов компрометуючу інформацію на сина ймовірного конкурента Трампа на майбутніх президентських виборах Джо Байдена - Хантера.

"Українці повинні були б розслідувати Байденів. Тут немає неоднозначності. Я не вважаю за належне вимагати, щоб іноземний уряд вів розслідуваня щодо громадянина США", - сказав Віндман.

Александр Віндман народився у 1975 році в Києві. Його родина емігрувала з тодішньої УРСР до США в 1979 році. Віндман вільно володіє українською та російською мовами. Здобувши вищу освіту в Нью-Йорку та Гарварді, він обрав військову кар'єру, служив у Південній Кореї, ФРН та Іраку. У 2004 році був тяжко поранений в Іраку. З 2008 року працював у посольствах США в Росії та Україні, згодом обіймав посаду радника голови Об'єднаного комітету начальників штабів. Від липня 2018 року Віндман працював у Раді національної безпеки США.

Нагадаємо, Трамп також звільнив посла США в ЄС. Сондленд також свідчив у справі імпічменту президента США.

Плейлист 15 відео Імпічмент Трампа. Актуальне

Розслідування у справі про імпічмент президента США Дональда Трампа розпочалось 2019 року. Чинного президента прагнуть усунути з поста глави держави через зловживання владаю. Підозрюють у зчиненні тиску на президента України Володимира Зеленського у власних особистих і політичних інтересах. Зараз справа знаходиться на завершальній стадії, невдовзі відбудеться останнє голосування Сенату.

Імпічмент Трампа. Актуальне

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції