Трамп допомагав батькам ухилятися від податків і отримав у спадок сотні мільйонів доларів - NY Times

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Навряд чи президент США зіткнеться з кримінальним переслідуванням.

Президент США Дональд Трамп у 90-х роках брав участь у податкових схемах, що включали випадки шахрайства, в яких він і його брати і сестри допомагали батькам ухилятися від податків.

Про це йдеться у розслідуванні The New York Times, опублікованому у вівторок, 2 жовтня.

У розслідуванні йдеться, що Трамп отримав щонайменше 413 мільйонів доларів в еквіваленті на сьогодні від імперії нерухомості його батька. Велика частина спадщини дісталася Трампу, тому що він допомагав батькам ухилятися від податків, створивши фіктивну компанію зі своїми братами та сестрами, щоб замаскувати мільйони доларів у подарунки від своїх батьків.

Водночас під час своєї президентської кампанії Трамп позиціонував себе, як магнат нерухомості, який самостійно заробив свої статки після "дуже маленького" кредиту від свого бізнесмена-батька Фреда Трампа.

"Times" повідомила, що її висновки були засновані на більш ніж 200 податкових деклараціях від Фреда Трампа, його компаній та партнерів. Розслідування також базується на інтерв'ю з колишніми співробітниками та консультантами Фреда Трампа та більш ніж 100 000 сторінках документів, що описують внутрішні справи його ділової імперії: банківських виписок, фінансових аудитів, бухгалтерських облікових записів, звітів про оплату готівки, рахунків-фактур та скасованих чеків.

Білий дім не відповів на запит про коментарі щодо розслідування. Адвокат Трампа Чарльз Хардер сказав "Times", що американський президент не мав відношення до питань з оподаткуванням у його родині.

"Ці справи були розглянуті іншими членами сім'ї Трампа, які самі не були експертами у цьому, і тому цілком покладалися на ліцензованих фахівців, щоб забезпечити повне дотримання закону", - сказав адвокат.

Посилаючись на експертів з питань оподаткування, "Times" зазначила, що малоймовірно, що Трамп зіткнеться з кримінальним переслідуванням, оскільки акти пройшли строки давності. Проте не існує термінів на штрафи за податкове шахрайство.

ВідеоЛіжко Трампа і гриби: темою тижня у США стали мемуари скандальної порнозірки

Порноакторка Стормі Деніелз почала розказувати найінтимніші деталі з життя американського президента. І з усього, що друкували про Трампа досі, ця її книга - найдошкульніша. Чому ж саме зараз прорвало досвідчену в ліжку кінодіву - досліджував ТСН.Тиждень. 

Ліжко Трампа і гриби: темою тижня у США стали мемуари скандальної порнозірки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції