Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп допомагає Путіну в руйнуванні повоєнного міжнародного ладу – Байден

Це несе загрозу миру та процвітанню західної цивілізації.

Виступ президента США Дональда Трампа за підсумками його зустрічі з російським лідером Володимиром Путіним був повністю корисним саме представнику Москви, а не Вашингтона. Таку думку висловив колишній віце-президент Сполучених Штатів Джо Байден.

На його думку, метою Путіна є "зруйнувати ліберальний міжнародний лад, створений після Другої світової війни", котрий допоміг західним країнам досягти процвітання та миру. Байден висловив переконання, що Трамп "допомагає в цьому порядку денному" Путіну.

Як повідомлялося, за підсумками заяв Трампа в Гельсінкі у Білому домі зібралися відповідальні за національну безпеку США чиновники, які порадили президенту пояснити свої слова суспільству. Трамп зробив окрему заяву, в котрій солідаризувався із висновками американських спецслужб щодо втручання Росії у вибори, хоча днем раніше в присутності Путіна поставив ці висновки під сумнів і заявив, що не має підстав підозрювати РФ у цьому злочині.

ВідеоПісля зустрічі з Путіним американці зустріли Трампа вигуками "зрадник"

Масовими протестами американці зустріли Трампа після саміту з Путіним. Десятки активістів із плакатами, вигукуючи "зрадник", зібралися під Білим Домом. Поведінку американського президента розкритикували як його опоненти, так навіть і соратники з Республіканської партії. Головне, що збурило суспільство – Трамп, стоячи поряд з російським президентом, заявив: жодної змови з росіянами у його передвиборчого штабу не було, адже в цьому його запевнив Путін. 

Після зустрічі з Путіним американці зустріли Трампа вигуками "зрадник"

Залиште свій коментар

Вибір редакції