Трамп дозволив розсекретити будь-яку інформацію з доповіді Мюллера щодо "російського втручання"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США наказав спецслужбам допомагати розслідувати цю справу.

Президент США Дональд Трамп підписав указ, який дозволяє генеральному прокурору країни Вільяму Барру оприлюднити будь-яку інформацію з доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера щодо російського втручання в американські вибори 2016 року.

Відповідну заяву Трамп та речниця Білого дому Сара Сандерс оприлюднили у Twitter.

Президент США наказав американським спецслужбам швидко і повноцінно співпрацювати із генпрокурором у розслідуванні "російського втручання", йдеться у документі.

Вільяму Барру надано повне право розсекретити інформацію, що стосується розслідування, відповідно до встановлених стандартів з обробки секретної інформації.

"Сьогоднішні дії допоможуть переконатися, що всі американці дізнаються правду про події, що відбувалися, і дії, які були вжиті під час останніх президентських виборів, і відновлять довіру до наших державних установ", – йдеться у заяві.

Нагадаємо, 24 березня міністр юстиції США Вільям Барр представив конгресменам письмовий висновок на чотирьох сторінках про результат розслідування спецпрокурора Мюллера. Але сам звіт спецпрокурора на більш ніж 400 сторінках з'явився лише в середині квітня.

У звіті наголошувалося, що Мюллер та його колеги виявили багато випадків контактів команди Трампа з росіянами під час президентської кампанії 2016 року. Утім, попри це вони не виявили в діях Трампа та його оточення ознак злочину. На запитання, чи намагався Трамп перешкодити роботі органів юстиції, Мюллер не дав прямої відповіді, лише навів аргументи як на користь цієї тези, так і такі, котрі їй суперечать.

Розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера можливих зв'язків Трампа з росіянами тривало близько двох років.

ВідеоМюллер натякає на тиск Трампа під час розсування ймовірної співпраці з РФ

Злочину не стали доводити, але це не означає, що його не було. У США опубліковано звіт спецпрокурора Мюллера про розслідування потенційної змови передвиборчого штабу президента Трампа з Росією. З нього витікає, що президент робив помітні спроби втручатися у слідство, зокрема звільнити самого Роберта Мюллера. Однак висувати жодного обвинувачуваного вироку прокурор не став.    

Мюллер натякає на тиск Трампа під час розсування ймовірної співпраці з РФ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції