Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Смертельно хворим американцям дозволили вживати заборонені ліки

Йдеться про використання ліків, які не отримали схвалення регулювальних органів.

30 травня президент США Дональд Трамп підписав закон, що надає пацієнтам, у яких діагностовано смертельні захворювання, право випробовувати незареєстровані медикаменти.

Трамп назвав цю можливість "фундаментальною свободою" людей, які перебувають в умовах, які загрожують їхньому життю. Йдеться про право використовувати ліки, що продемонстрували свою ефективність під час попереднього тестування, але не дозволені регулювальними органами і не продаються, інформує Associated Press.

Цей законопроект раніше ухвалив Конгрес після гострих дискусій. Під час них республіканці стверджували, що такі заходи дозволять повернути надію тисячам людей, які намагаються врятувати своє життя, тоді як на думку багатьох демократів, ця надія буде помилковою.

На церемонії підписання закону були присутні люди з бічним аміотрофічним склерозом. Після закінчення виступу Трампа обійняв 8-річний хлопчик з Індіанаполіса, який страждає м'язовою дистрофією.

"Пацієнти зможуть скористатися такими ліками тільки в разі, якщо вони вичерпають інші можливості лікування, вживаючи препарати, схвалені регулювальними органами", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що зірці реаліті-шоу Кім Кардашян таки вдалося після довгих місяців переговорів зустрітися з президентом США Дональдом Трампом. Їхня зустріч відбулася у Білому домі. У мікроблозі Twitter президент Сполучених Штатів виклав світлину, зроблену у його кабінеті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції