Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп готовий на певні "поступки" перед демократами, аби припинити "шатдаун" у США

Він хоче збільшити гуманітарне фінансування для мігрантів.

Президент США Дональд Трамп виступив з промовою і озвучив свій план із завершення "шатдауна", тобто призупинення роботи урядових органів.

Про це повідомляє CNN.

Трамп не оголосив про введення надзвичайного стану, який би дозволив йому без дозволу парламенту будувати стіну. Він просто запропонував певні умови, за яких як республіканці, так і демократи могли б погодитися. 

Президент США пропонує виділити на стіну на кордоні з Мексикою 5,7 мільярда доларів, але виділити ще 800 мільйонів доларів для невідкладної гуманітарної допомоги мігрантам, які потрапили до США дітьми і лишилися за рахунок програми DACA. Також він погодився не висилати зі США мігрантів. 

Програма DACA дозволяє нелегальним мігрантам, які потрапили до США, прожити певний час для адаптації.

Також американський лідер запропонував виділити 805 мільйонів доларів для боротьби з наркотрафіком. Але навіть зважаючи на ці ініціативи, демократи, скоріш за все, не погодяться припиняти "шатдаун". 

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий "шатдаун" в США. Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати через "шатдаун" в Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована. Лідер демократів в Сенаті Чарльз Шумер заявив, що Трамп повинен відмовитися від стіни – чітко і просто", щоб вивести уряд з "шатдауна".

Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою прийняття бюджету країни заблоковані. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Більша частина з них пішла на вимушений неоплачувану відпустку.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції