Трамп готовий завдати нових авіаударів по Сирії

Про це йдеться в заяві Білого дому.

Президент США Дональд Трамп готовий нанести нові авіаудари по Сирії, якщо уряд Башара Асада знову використає хімічну зброю або застосує бочкові бомби в громадянській війні. Про це заявив Білий дім, назвавши це уроками від Дональда Трампа, передає Reuters.

"Якщо ви отруюєте дітей, якщо скидаєте бочкові бомби на невинних... чекайте заходів у відповідь від цього президента", - сказав представник Білого дому Шон Спайсер, відповідаючи на запитання про те, які уроки потрібно засвоїти від ударів США по базі авіабазі Шайрат в Сирії.

Зазначимо, бочкові бомби це металеві бочки для нафтопродуктів або циліндри, заповнені вибуховою речовиною і шрапнеллю.

Спайсер також підкреслив, що позиція Вашингтона не змінилася.

"Президент як і раніше розглядає можливість дій в Сирії проти режиму Асада, якщо це буде в національних інтересах, як було вирішено після використання сирійським урядом хімічної зброї проти своїх же громадян", - сказав він.

Нагадаємо, державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що всі, хто скоїв злочини проти людяності в будь-якому куточку світу, мають бути притягнуті до відповідальності.

Крім того, раніше журналіст "Голосу Америки" Стів Херман повідомив, що зустріч з Путіним зникла з розкладу державного візиту Тіллерсона до Москви 12 квітня.

Цей крок може свідчити про зростання напруженості між США та Росією після того, як американці завдали ракетного удару по сирійській авіабазі

Путін кілька разів зустрічався із Тіллерсоном, коли той очолював нафтову компанію Exxon Mobil. У 2013 році російський президент навіть особисто вручив теперішньому держсекретареві США російську державну нагороду – орден Дружби. Тому багато хто очікував, що колишній нафтовик зустрінеться із Путіним під час його першої поїздки до Москви в якості головного дипломата США. 

ВідеоНаслідки хімічної атаки: чим Україні загрожує удар США по аеродрому Сирії

Залиште свій коментар