Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп готує нові санкції проти Росії

У Білому домі розробляють новий пакет обмежувальних заходів щодо РФ через порушення договору про знищення ракет.

Президент США Дональд Трамп доручив держсекретарю Майку Помпео, міністерствам фінансів, оборони, торгівлі, а також директору національної розвідки підготувати пропозиції щодо заходів стосовно Росії через порушення Москвою Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

Про це повідомили у Білому домі.

Як зазначається у дорученні, йдеться про вимоги закону щодо військового бюджету 2018 року.

Згідно з документом, під дію санкцій можуть потрапити відповідальні за накази, які призвели до невиконання договору РСМД, зокрема, члени російського уряду.

Серед ймовірних заходів називаються блокування активів у США, заборона на в'їзд до країни, а також будь-які інші санкції, які президент вважатиме за потрібні.

Зазначимо, Договір РСМД був підписаний 8 грудня 1987 року під час візиту лідера СРСР Михайла Горбачова до Вашингтона. Під скорочення потрапило ракетне озброєння з дальністю ураження від 500 до 1000 кілометрів і від 1000 до 5500 кілометрів, в тому числі ракети Р-12 і Р-14, які спровокували в 1962 році Карибську кризу на Кубі.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін заявив про розробку новітніх ракетно-ядерних систем, які, за його словами, не мають аналогів у світі, і недвозначно пригрозив Заходу готовністю застосувати ядерну зброю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції