Трамп хоче обкласти європейські товари митами на $11 млрд

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Трамп хоче відповісти Євросоюзу.

Президент США Дональд Трамп підтвердив, що Штати хочуть обкласти митами європейські товари на суму $11 млрд у відповідь на субсидії ЄС для європейського авіавиробника Airbus. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

"Світова організація торгівлі встановила, що субсидії Європейського союзу компанії Airbus мали негативний вплив на США, і тепер ми введемо мита на імпорт з ЄС на $11 млрд", - повідомив він

За словами американського лідера, ЄС багато років користувався торговими перевагами за рахунок США.

"Скоро це закінчиться!" – пообіцяв Трамп.

Нагадаємо, вже не вперше йде мова про введення мит між США та ЄС.

24 травня 2018 року адміністрація президента США Дональда Трампа розглядала можливість введення 25-відсоткового мита на імпорт автомобілів і запчастин для захисту американського автопрому. ЄС пригрозив США багатомільярдними збитками через нові мита на авто.

У відповідь країни Євросоюзу підтримали введення мита в розмірі 25% на американські товари. Під мито потраплять такі відомі бренди, як Harley Davidson і levi's, а також американський бурбон. Крім цього, в список товарів входять кукурудза, рис, арахісове масло, апельсиновий сік, тютюн тощо. На мита США також відповіла Канада.

26 липня 2018 року США та ЄС домовились не вводити жодних нових мит на імпорт продукції обох сторін на час переговорів щодо торгівлі.

ВідеоПісля погрози Трампа закрити кордон з Мексикою біля КПП утворилися черги

Люди побоюються опинитися відірваними від родичів, навчання чи роботи. Щодня південний кордон проходять близько ста тисяч осіб. Утім вже цього тижня кордон на в'їзд та виїзд можуть закрити. За словами Трампа - аби зупинити нелегальну міграцію та наркотрафік. Однак, як кажуть експерти -  таке рішення нашкодить економіці.  

Після погрози Трампа закрити кордон з Мексикою біля КПП утворилися черги

Залиште свій коментар

Вибір редакції