Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп хоче відхреститися від зв’язків із РФ через розгром "Вагнера" у Сирії - ЗМІ

Як повідомило джерело, Трамп хотів би сам публічно виступити й нагадати про бій у Сирії, щоб "продемонструвати свою рішучість у протистоянні з Москвою».

Президент США Дональд Трамп мізкує над можливістю публічного доведення своєї жорсткої позиції щодо Росії на прикладі розгрому  ПВК "Вагнер" у Сирії силами США.

Про це пише Bloomberg, яке посилається на джерела, наближені до Білого дому.

Також наводиться висловлювання речниці Білого дому Сари Сандерс. Нещодавно вона згадала про інцидент у Сирії, зазначивши, що президент Трамп має більш жорстку позицію відносно Росії, ніж його попередник Барак Обама. Сандерс натякала на бій у Сирії як на епізод, що загрожує посилити напруженість із Москвою, зазначає видання.

Як повідомило джерело, Трамп хотів би сам публічно виступити й нагадати про бій у Сирії, щоб "продемонструвати свою рішучість у протистоянні з Москвою". Причиною такого рішення називається, зокрема, посилення політичного тиску на главу Білого дому після оприлюднення Міністерством юстиції США обвинувального вироку проти 13 росіян і трьох організацій.

ВідеоТСН дізналась подробиці про харківського солдата армії "Вагнера", який загинув у Сирії

Росія вперше офіційно підтвердила загибель п'ятьох своїх громадян у Сирії. Але в тамтешньому МЗС запевняють, що це не військові, а особи, які в зону конфлікту потрапили нелегально. Оприлюднені у світових медіа дані про загибель сотень росіян і далі називають дезінформацією. Адже батальйону приватної російської військової компанії "Вагнер", який воював у Україні, а тепер у Сирії, Москва не визнає. ТСН знайшла слід одного солдата з армії "Вагнера" у Харкові.

ТСН дізналась подробиці про харківського солдата армії "Вагнера", який загинув у Сирії

7 лютого під Дейр-ез-Зором "вагнерівців" обстріляли коаліційні війська на чолі зі США, бо ті вирішили "подратувати" американців. Джерела у Пентагоні говорять про близько 100 убитих. Reuters із посиланням на свої джерела також називає цю цифру і додає, що поранених – ще 200. Їх відвезли лікувати й помирати в госпіталі в Сирії та Росії. Після цього найбільшого розгрому "групи Вагнера" за роки перебування в Сирії нині вирішують, що взагалі з ними робити й чи потрібно розформовувати. У РФ їх офіційно вважають найманцями і їм світить кримінальна відповідальність та 15 років в'язниці. Проте чимало фактів вказують, що вони діють під керівництвом Кремля. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції