Трамп хоче вивести США зі Світової організації торгівлі - ЗМІ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трамп хоче вивести США зі Світової організації торгівлі - ЗМІ

Reuters

На його думку, СОТ розроблялася для утисків США.

Президент США Дональд Трамп переконує високопоставлених чиновників Білого дому вивести США зі Світової організації торгівлі (СОТ).

Про це повідомляє Axios.

За словами одного з джерел видання, який особисто обговорював це питання з Трампом, президент США неодноразово говорив радникам: "Я не знаю, чому ми входимо туди. СОТ розроблялася іншими країнами світу для утисків США".

Разом з тим, за словами видання, для виходу з СОТ Трампу необхідне схвалення Конгресу, а його він навряд чи отримає.

За словами джерела, знайомого із ситуацією, "адміністрація Трампа продовжить привертати увагу до різних випадків, в яких США стикаються з тим, що деякі радники Трампа розцінюють як несправедливе і незбалансоване звернення в рамках СОТ", - йдеться в повідомленні.

Поки що Білий дім не прокоментував цю ситуацію.

Раніше Трамп вмовляв Макрона вивести Францію з Європейського Союзу. Натомість він пропонував йому вигідні умови торгівлі. Президент США заявляв, що "Євросоюз, звісно ж, створений для того, щоб користуватися США, щоб атакувати нашу скарбничку".

Нагадаємо, США підвищили ввізні мита для імпортних алюмінію та сталі з низки країн. Своєю чергою, країни Євросоюзу підтримали введення мита у розмірі 25% на американські товари у відповідь на подібні дії з боку США. 

У Вашингтоні невдоволені міграційною політикою Трампа жінки влаштували демонстрацію

У Вашингтоні невдоволені міграційною політикою Трампа жінки влаштували демонстрацію

Наступна публікація