Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп і Мей погодилися, що світ має відповісти на хімічну атаку у Сирії

Міжнародне співтовариство обмірковує відповідь на хіматаку.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей та президент США Дональд Трамп заявили, що світ повинен діяти, щоб гарантувати, що ті, хто стоїть за хімічною атакою в Сирії, будуть відповідати за свої дії.

Телефонна розмова між Терезою Мей і Дональдом Трампом відбулася у вівторок, передає Reuters.

Лідери Великої Британії та США погодилися, що повідомлення про хімічну атаку у Сирії "у вищій мірі заслуговують на засудження" і міжнародне співтовариство має відповісти на неї, щоб підтримати заборону на використання хімічної зброї у всьому світі.

"Вони погодились, що продовжуватимуть тісно співпрацювати разом з міжнародними партнерами, щоб гарантувати, що відповідальні особи понесуть покарання", - йдеться у повідомленні офісу Терези Мей.

У заяві Білого дому з приводу телефонної розмови йдеться, що Трамп і Мей "погодилися не допускати продовження використання хімічної зброї".

Нагадаємо, у минулі вихідні проурядові війська Сирії, підтримувані Росією, почали новий наступ на території Східна Гута в околицях Дамаска. Метою сирійської влади стало місто Дума. 7 квітня одразу кілька правозахисних організацій, що працюють в регіоні, в тому числі й волонтерський рух "Білі каски", заявили, що в регіоні відбулася хімічна атака.

8 квітня президент США Дональд Трамп, коментуючи останній випадок застосування хімічної зброї в Сирії, безпосередньо звинуватив президента РФ Володимира Путіна і владу Ірану в прямій підтримці "звіра Асада" і пообіцяв, що за це "доведеться заплатити велику ціну".

ВідеоПроурядові сили Сирії застосували проти мирних громадян зброю масового ураження

У місті Дума, яке армія вдень і вночі обстрілювала останні кілька днів, тепер запахло хлором. Жертв - десятки. Сотні - потерпілих, серед них чимало дітей. В ООН готуються до екстреного засідання. А президент США Дональд Трамп назвав атаку "мерзенною" і пообіцяв ухвалити важливе рішення щодо Сирії впродовж 48 годин.

Проурядові сили Сирії застосували проти мирних громадян зброю масового ураження

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції