Трамп і Путін домовились домогтися розведення сирійських та ізраїльських військ на Голанських висотах

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трамп і Путін домовились домогтися розведення сирійських та ізраїльських військ на Голанських висотах

Reuters

За словами російського президента, встановлення миру в Сирії стане взірцем двосторонньої співпраці між США та РФ.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що президент США Дональд Трамп наполіг під час переговорів на розведенні ізраїльських та сирійських військ в районі Голанських висот.

Про це він заявив під час спільної прес-конференції з американським президентом.

"Після завершення остаточного розгрому терористів в південній зоні, ситуація на Голанських висот повинна бути переведена в повну відповідність угодам 1974 року про розведення ізраїльських та сирійських військ. Це дозволить повернути спокій на Голани, відновити режим припинення вогню між Сирією та Ізраїлем, надійно забезпечити безпеку держави Ізраїль", - заявив Путін.

За його словами, встановлення миру в Сирії, організація подолання гуманітарної кризи та повернення біженців можуть стати взірцем співпраці між США та Росією.

"Не скрізь і не в усьому наші позиції збігаються, а й інтересів, які перетинаються, теж чимало", - підкреслив Путін.

Він також зазначив, що американські та російські військові налагодили оперативні канали зв’язку, які не дозволяють виникненню небезпечних інцидентів на полі бою.

Нагадаємо, 12 липня сирійська урядова армія режиму Башара Асада заявила про відбиття авіаційної ракетної атаки Ізраїлю в провінції Кунейтра. Ізраїль намагався нанести авіаційний удар біля селища Хадер неподалік від кордону з Голанськими висотами.

ТСН.ua

 

Наступна публікація