Трамп ігнорує серйозні загрози для національної безпеки з боку Росії - демократи

Дата публікації
Перегляди
366
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трамп ігнорує серйозні загрози для національної безпеки з боку Росії - демократи

Дональд Трамп / Фото: Reuters

У партії зауважили, що новий очільник США відштовхує друзів країни.

Демократи вважають, що президент США Дональд Трамп у своїй першій промові перед американським Конгресом проігнорував загрозу з боку Росії та відштовхнув давніх союзників Америки.

Про це йдеться у відповіді Демократичної партії, яку вона доручила оприлюднити екс-губернатору штату Кентукі Стівену Бешару, передає Укрінформ.

"Я військовий ветеран, і знаю, що захист Америки є найвищим обов'язком президента. Проте президент Трамп ігнорує серйозні загрози для нашої національної безпеки з боку Росії, яка не є нашим другом, відштовхуючи наших союзників, які боролися з нами пліч-о-пліч, і наших друзів у небезпечному світі", - сказав представник демократів.

Такий підхід нинішнього президента США "робить країну менш безпечною" та підвищує занепокоєння кожного американця, який цінує свободу.

"Замість цього президент Трамп практично оголосив війну біженцям та іммігрантам", - наголошується у заяві. Демократи вважають, що президент "може і повинен забезпечити дотримання імміграційних законів".

Американці самі можуть захистити Америку, "не відмовляючись від наших принципів і нашого морального зобов'язання допомагати тим, хто біжить від війни й терору, не розриваючи сім'ї та не ставлячи під загрозу без потреби наших військових".

"Президент Трамп також повинен розуміти, що люди можуть не погоджуватися з ним час від часу, але це не робить їх його ворогами", - зазначили демократи.

Нагадаємо, під час промови американський президент назвав ситуацію із біженцями "гуманітарним лихом", від якого страждають також мирні країни, що приймають людей.

У ЄС та США спільнота повстала проти антимігрантської політики Трампа

У ЄС та США спільнота повстала проти антимігрантської політики Трампа

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
366
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація