Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
 Трамп може обмежити соцдопомогу мігрантам, щоб вони менше їхали до США - ЗМІ

Нові правила суттєво відрізняються від діючих керівних принципів, встановлених ще в 1999 році. 

Адміністрація американського президента Дональда Трампа має намір обмежити кількість соціальних програм для іммігрантів, які очікують дозволу на проживання в США, у тому числі допомоги на харчування та безкоштовного навчання дітей в дошкільних закладах.

Про це йдеться в нових правилах, розроблених Міністерством внутрішньої безпеки, які отримало до свого розпорядження інформагентство Returs.

"Адміністрація Трампа розглядає можливість ускладнення для іноземців, що перебувають у США, отримання дозволу на постійне проживання, якщо вони або їхні діти, які народжуються в Америці, отримують соціальну допомогу – таку, як доступне харчування", - зазначається в повідомленні.

Такі дії призведуть до "суттєвого скорочення легальної міграції".

Департамент внутрішньої безпеки розробив правила, які дозволяють міграційній службі отримати доступ до інформації про потенційне використання іммігрантами окремих видів соціальної допомоги. Наприклад, тепер посадовці можуть дізнатися, чи подавав заявку мігрант на навчання дитини в дошкільних закладах за державний кошт, а також, чи отримував він субсидії для оплати комунальних послуг чи страхових внесків.

Фотогалерея У Німеччині велика пожежа знищила центр для розміщення мігрантів (11 фото)

Нові правила суттєво відрізняються від діючих керівних принципів, встановлених ще в 1999 році та забороняють владі надавати подібні безгрошові пільги, якщо людина перебуває в процесі отримання дозволу на міграцію до США або перебування в США.

ВідеоУ Греції судять двохсот українських моряків за перевезення нелегальних мігрантів

Половина вже у в’язниці, є вироки з строками у понад 100 років за ґратами. Дружина одного з моряків розповіла, що чоловік через Інтернет знайшов роботу на турецькій туристичній яхті. Власник попросив забрати людей із незнайомого берега. Потім з'ясувалося, що це нелегали. У МЗС запевняють, допомагають чим можуть.

У Греції судять двохсот українських моряків за перевезення нелегальних мігрантів

Білий дім представить Конгресу компромісний варіант імміграційного законопроекту, який дасть можливість отримати американське громадянство 1,8 млн осіб, що нелегально прибули в США, будучи неповнолітніми. 

За підрахунками адміністрації, цією можливістю зможуть скористатися майже 700 тисяч мігрантів, які раніше перебували в США про програмі DACA, а також ще 1,1 млн осіб, які не скористалися своїм правом на участь в ній.

В обмін на цю поступку президент Дональд Трамп вимагає погодити виділення $ 25 млрд на будівництво стіни на кордоні з Мексикою і суттєві зміни в імміграційній політиці: зокрема, скорочення підтримки для сімей мігрантів і скасування візової лотереї для деяких країн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції