Трамп може оголосити надзвичайний стан у США на кордоні з Мексикою - ЗМІ

Трамп може оголосити надзвичайний стан у США на кордоні з Мексикою - ЗМІ

Фото: Associated Press

Білий дім планує виділити $ 7 млрд на будівництво стіни з Мексикою, якщо Трамп вирішить оголосити надзвичайний стан в країні.

Проект документу для президента Дональда Трампа про оголошення надзвичайного стану в Америці уздовж південної межі готує Білий дім.

Про це повідомляє CNN.

У документі відмітили, що величезна кількість іноземців, які незаконно в'їжджають в США, становлять загрозу безпеці країни.

»Я, Дональд Трамп, владою, покладеною на мене Конституцією і законами США, у тому числі актом про надзвичайні ситуації заявляю, що надзвичайний стан існує на південній межі США", - йдеться в проекті документа.

Робота над документом продолжалася протягом останнього тижня.

Згідно з документами, які з'явилися в розпорядженні ЗМІ, Білий дім планує виділити $ 7 млрд на будівництво стіни з Мексикою, якщо Трамп вирішить оголосити надзвичайний стан в країні. Так він забезпечить фінансування прикордонної стіни в обхід Конгресу США.

Раніше президент США заявляв, що має повне право ввести режим НС в країні.

Зауважимо, раніше президент США Дональд Трамп відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий "шатдаун" в США.

Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати через "шатдаун" в Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована.

Лідер демократів в Сенаті Чарльз Шумер заявив, що Трамп повинен "відмовитися від стіни – чітко і просто", щоб вивести уряд з "шатдауна".

Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою прийняття бюджету країни заблоковано. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Більша частина з них пішла на вимушений неоплачувану відпустку.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

Трамп вимагає побудувати величезний мур на кордоні з Мексикою

Трамп вимагає побудувати величезний мур на кордоні з Мексикою

Повʼязані теми:

Наступна публікація