Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп може оновити тристоронню угоду про зону вільної торгівлі з Канадою і Мексикою

Він наголосив, що Канада і Мексика - це абсолютно дві різних країни в плані торгівлі.

Президент США Дональд Трамп заявив, що вважає за краще замість угоди про зону вільної торгівлі в Північній Америції (NAFTA) укласти нові, окремі, договори з Канадою і Мексикою з різними умовами для ведення торговельних операцій.

Про це пише Укрінформ.

"Я був би не проти, щоб угода NAFTA, чи як би вона не називалася, стала би окремою угодою з Канадою і окремою угодою з Мексикою", - зазначив глава Білого дому. 

Він наголосив, що Канада і Мексика - це абсолютно дві різних країни в плані торгівлі. За його словами, Сполучені Штати втрачають щорічно в торгівлі з Мексикою більше $ 100 млрд, а з Канадою теж "багато мільярдів". 

ВідеоТрамп наказав негайно розпочати будівництво стіни на кордоні США та Мексики

Про це американський президент традиційно повідомив у власному Twitter. Понад півтора мільярда доларів вже виділили на реалізацію однієї із передвиборчих обіцянок Трампа. Прискорити зведення бетонної смуги із колючим дротом Вашингтон вирішив після теракту у Франції. Минулого тижня ісламісти захопили там заручників у супермаркеті, двох - убили.

Трамп наказав негайно розпочати будівництво стіни на кордоні США та Мексики

Угода NAFTA (North American Free Trade Agreement), яка встановлює зону вільної торгівлі між трьома країнами Північної Америки, діє між США, Канадою і Мексикою з 1 січня 1994 року. Президент Трамп критикує її, як і ряд інших міжнародних угод, як такі, що є "несправедливими" для американської економіки.

Заяви нинішнього голови Білого дому про можливу зміну формату торгівлі в Північній Америці пролунали на тлі введення додаткових мит з боку США на сталь та алюміній, а також погроз канадської сторони запровадити дзеркальну відповідь. 

Нагадаємо, що окремі пункти угоди про повну та всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом збираються переглянути, адже чимало її пунктів уже застаріли й вимагають оновлення.

Про це сказала заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговельний представник України Наталія Микольська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції