Трамп може зустрітися з представником Трудової партії КНДР - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кім Ен Чхоль повинен прибути до Вашингтона в п'ятницю в рамках переговорів за ядерною програмою КНДР.

Заступник голови Трудової партії Північної Кореї Кім Ен Чхоль, який має прибути на цьому тижні до столиці США, планує зустрітися не тільки з держсекретарем Майком Помпео, але і з президентом Дональдом Трампом.

Про це повідомляє Bloomberg.

За даними джерел агентства, Кім Ен Чхоль повинен прибути в рамках переговорів за ядерною програмою КНДР. У плани представника КНДР входить не тільки зустріч з держсекретарем Майком Помпео, але й зустріч з Трампом.

Раніше південнокорейське агентство "Ренхап" з посиланням на джерело повідомило, що Помпео може зустрітися з Кім Ен Чхолем на цьому тижні у Вашингтоні, щоб обговорити організацію другого саміту між главами США і КНДР.

За даними південнокорейської газети Chosun Ilbo, Кім Ен Чхоль, швидше за все, відправиться в столицю США в четвер на два дні.

Раніше можливим місцем проведення другого саміту між Трампом і Кім Чен Ином ЗМІ називали В'єтнам і Таїланд.

ВідеоВ гостях у Кім Чен Ина. До КНДР прилетів Президент Південної Кореї

На кадрах з місця зустрічі президентів двох Корей видно теплі обійми. Кім Чен Ин влаштував гостю пишний прийом - південно-корейського президента на виході з літака вітали тисячі громадян КНДР з прапорами і квітами. 

В гостях у Кім Чен Ина. До КНДР прилетів Президент Південної Кореї

Нагадаємо, на початку грудня 2018 року Трамп припустив, що його наступна зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином відбудеться на початку 2019 року. Пізніше американський президент зазначив, що "немає необхідності поспішати в підготовці до саміту".

Залиште свій коментар

Вибір редакції