Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп на 10 хвилин запізнився на чай до королеви Єлизавети

Загалом королева і подружжя Трамп пили чай 47 хвилин - на 17 хвилин довше запланованого.

Королева Єлизавета II протягом 10 хвилин була змушена чекати президента США Дональда Трампа, спізнювався на зустріч у Віндзорському замку, зазначає британська газета Metro.

Весь цей час, незважаючи на спеку і свій похилий вік, королева провела на ногах. Користувачі соцмереж відзначили незадоволений жест Єлизавети, коли та подивилася на годинник.

Багато також дорікнули Трампу за те, що під час огляду почесної варти королівської гвардії він ішов попереду королеви, тим самим висловивши їй неповагу. Втім, деякі знавці звичок Єлизавети відзначили, що вона веде президента США так само, як досвідчений хендлер - свою собаку.

ВідеоБагатотисячні протести та вечеря з Королевою: Трамп прилетів до Британії

З саміту НАТО - на зустріч із королевою. Американський президент Дональд Трамп зараз - із першим візитом у Великій Британії. Напередодні він із дружиною повечеряв у компанії британської прем'єрки Терези Мей з чоловіком. На офіційному рівні зустріли Трампа з усіма почестями. Але під час 4-денного візиту у самому Лондоні його майже не буде, бо на вулицях його зустрічають протестами. Активісти обурені внутрішньою і зовнішньою політикою американського лідера. 

Багатотисячні протести та вечеря з Королевою: Трамп прилетів до Британії

Загалом королева і подружжя Трамп пили чай 47 хвилин - на 17 хвилин довше запланованого.

Єлизавета II бездоганно пунктуальна і не любить, коли її змушують чекати. У 2003 році, після того, як президент РФ Володимир Путін запізнився до неї на прийом на 14 хвилин, вона приїхала на його проводи рівно на 14 хвилин пізніше.

Нагадаємо, що раніше до 65-річчя правління Великобританією монетний двір випустив монету на честь сапфірового ювілею з дня коронації Єлизавети II.

Монет випустили всього 125 штук. Кожна з них важить 1 кілограм та 5 грамів. Діаметр – 10 див. Виготовлена вона зі срібла 999 проби.

Вибір редакції