Трамп назвав ім’я свого нового радника з нацбезпеки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Напередодні у відставку було відправлено Джона Болтона.

Президент США Дональд Трамп повідомив, що призначить своїм радником із нацбезпеки спецпредставника Держдепу у справах заручників Роберта О’Браєна.

Про це він написав у своєму Twitter.

"Мені приємно оголосити, що я назву Роберта О'Брайена, який наразі є дуже успішним спеціальним представником президента у справах заручників в Державному департаменті, нашим новим радником з національної безпеки", - заявив Трамп.

За його словами, він тривалий час успішно працював з О’Браєном і впевнений у ефективності та якості його роботи на новій посаді.

Нагадаємо, 10 вересня Трамп повідомив про звільнення свого радника з нацбезпеки Джона Болтона. Він пообіцяв, що оголосить ім'я нового радника з національної безпеки наступного тижня. Болтон був 27-м радником президента США з національної безпеки.

Відео Дональд Трамп звільнив свого радника з національної безпеки Джона Болтона 

Американський президент пояснив рішення тим, що пропозиції Болтона йому не подобалися. Зокрема, обидва мали розбіжні погляди у питаннях Близького Сходу та суворішого ставлення до КНДР і Росії. Тим часом Болтон твердить - про відставку попросив сам напередодні.  

Дональд Трамп звільнив свого радника з національної безпеки Джона Болтона 

Залиште свій коментар

Вибір редакції