Трамп назвав опублікований компромат нісенітницею, про яку не потрібно було писати

За його словами, за цим стоять російські хакери.

За словами новообраного президента США Дональда Трампа, опублікований 11 січня "компромат" не потребує уваги ЗМІ і це повна нісенітниця.

Про це він заявив на першій великій прес-конференції в Нью-Йорку.

"Спасибі велике за цю прес-конференцію, тому що раніше ми їх майже кожен день проводили і напевно саме через прес-конференцій ми ці вибори і виграли. І ми призупинили це в якийсь момент, тому що якась неточна інформація почала просочуватися і я хочу подякувати безліч новинних організацій. Вони просто подивилися на цю всю нісенітницю, нісенітниці, яка була опублікована, може бути якимись розвідувальними службами...хто знає. Але це, звичайно, було б величезною плямою на репутації, яку вони намагалися підірвати", – заявив Трамп.

За його словами, ця інформація взагалі не повинна була бути написана і опублікована.

"Взагалі, це не повинно було бути написано і в будь-якому випадку, це не можна було публікувати, але хочу подякувати безліч організацій, деякі з них не дуже добре ставилися до мене всі ці роки, зокрема від пара з них настільки рішуче виступили проти цих, невідповідних дійсності, документів. Зокрема, це одна телестанція була. Я просто хочу побдагодарить багатьох з присутніх тут. Я з величезною повагою ставлюся до свободи преси", – додав він.

Журналістам Трамп знову повторив і запевнив, що це все "бруд" і абсолютний ганьба.

"Це конфіденційна інформація і я не можу про це багато говорити, але я ще раз повторю, що інформація, яка була опублікована сьогодні це ганьба і я бачив, читав цю інформацію. Це все дурниці і дурниця. Все це придумали наші противники, багато з присутніх тут це розуміють. А наші опоненти весь цей бруд склали ", - зазначив він.

Трамп заявив, що це все навіть на папері не повинно було бути опубліковано, але він все одно це все прочитав і вважає це "ганьбою", звинувативши в цьому Росію.

"Я вважаю, це все російські джерела. Російські хакери і з інших країн теж. Раніше це був Китай. Тобто хакерство триває. Ми залучимо фахівців для боротьби з хакерством", - додав Трамп.

Нагадаємо, американський ресурс BuzzFeed потряс світ, опублікувавши досьє на 35 сторінок, в якому стверджується, що Росія має компромат на Трампа. У ньому наголошується, що ФСБ має компромат на Трампа щодо інциденту, який трапився в одному з московських елітних готелів. Так, Трамп нібито в люксовому номері, де раніше зупинялися президент Барак Обама з дружиною Мішель (яку новообраний президент ненавидить), замовив повій, які на тому ж ліжку влаштували сексуальне шоу "золотий дощ" (сечовипускання). У документі також говориться про те, що Росія впливала на Трампа протягом останніх 5 років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: