Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп назвав причиною теракту у Парижі 2015 року відсутність права на зброю. У Франції обурилися

Трамп виступив на конференції Національної стрілецької асоціації США.

Якби французи мало право на вільне носіння зброї, кривавого теракту 2015 року у Парижі, коли загинуло 130 осіб, можна було б уникнути. 

Таку думку на конференції Національної стрілецької асоціації висловив президент США Дональд Трамп, передає AFP.

"Ніхто не мав зброї у Парижі і ми пам'ятаємо про 130 загиблих осіб, а також величезну кількість людей, які отримали страшні поранення. Вони були жорстоко вбиті невеликою групою терористів, які мали зброю. Вони, не поспішаючи, вбивали їх одне за одним", - сказав президент Штатів. 

Він також почав жестикулятивно показувати, як терористи стріляли по людях, говорячи при цьому: "Бум! Перший пішов". Трамп повторив цю фразу кілька разів.

На його думку, якби у парижан тоді була зброя, то вони могли би відстрілятися від терористів, і тоді зловмисники або загинули б, або втекли.

Організація, яка підтримує постраждалих внаслідок теракту у Парижі 13 Onze 15 відреагувала на слова Трампа з жорсткою критикою. Там заявили, що чекають офіційної відповіді французької влади, адже ця тема не є об'єктом для "клоунади". 

Однак президент США згадав і про столицю Великої Британії. За його словами, в одній із лікарень Лондона перебуває багато людей з ножовими пораненнями, через що приміщення схоже на "зону війни" з кров'ю на стінах. 

"Так, це правильно, вони не мають зброї, але у них є ножі, і  кров на всіх стінах цієї лікарні. Вони кажуть, що все настільки погано, як у лікарні у зоні бойових дій", - сказав Трамп.

Нагадаємо, Торгова політика адміністрації США повторює помилки, котрі призвели до Великої депресії в першій половині ХХ століття. Попередження про це вміщене у відкритому листі понад тисячі економістів до президента Сполучених Штатів Дональда Трампа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції