Трамп не відправив за Байденом літак і змусив самостійно діставатись на свою інавгурацію

Дата публікації
Перегляди
1653
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трамп не відправив за Байденом літак і змусив самостійно діставатись на свою інавгурацію

Фото: Daily Mail

За традицією - за новим президентом колишній відправляє урядовий літак.

Новообраний президент США Джо Байден і його дружина Джілл прибули до Вашингтона на церемонію інавгурації, щоправда їм довелося скористатись чартерним авіарейсом, бо Трамп влаштував своєму наступнику ще одну дрібну капость і відмовився відправити за Байденом урядовий літак, що є традицією.

Про це пише видання Daily Mail

Так свого часу, в січні 2017 Барак Обама люб'язно надав Трампу таку можливість, і Дональд прилетів з Нью-Йорка до Вашингтона на урядовому Boeing. А ось Байдену довелося замовляти чартер, щоб потрапити на свою церемонію інавгурації. Приватний Boeing 737 вилетів з штату Делавер і приземлився на базі ВВС США «Ендрюс», розташованої поруч з Вашингтоном. В цей час на злітній смузі стояв урядовий Boeing 757, який 19 січня не виконав жодного польоту. 

Спочатку Байден планував приїхати до Вашингтона поїздом. Він є давнім шанувальником і клієнтом компанії Amtrak. Однак її керівництво ухвалило рішення про скорочення кількості поїздів в напрямку Вашингтона, виходячи з введених перед інавгурацією додаткових заходів безпеки.

Порадившись з помічниками, Байден вибрав чартерний авіарейс. Перед вильотом з Делавера він виголосив у Вілмінгтоні емоційну промову, яка була присвячена членам його сім'ї. Зокрема, Байден зі сльозами згадав свого сина Бо, який помер в 2015 році від раку.

А ось щодо літака, то він має стати в нагоді вже сьогодні, адже саме на ньому Трамп планує вилетіти із Вашингтона перед самою інавгурацією свого наступника. 

Наступна публікація