Трамп не виключає можливості змін на ключових посадах після проміжних виборів у США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас він підкреслив, що здебільшого йому подобається його команда.

Президент США Дональд Трамп анонсував можливість змін на ключових посадах своєї адміністрації після проміжних виборів до американського Конгресу.

Про це пише The Hill.

"У складі адміністрацій вносяться зміни, як правило, після проміжних виборів", - зауважив глава Білого дому.

Але він наголосив, що йому здебільшого йому подобається його кабінет.

"Ми справді маємо талановитих людей. Погляньте на угоди, які ми укладаємо у сфері торгівлі. Погляньте на роботу, яку ми виконали на безлічі різних напрямах, у тому числі в закордонних справах", - зазначив Трамп.

Він висловив здивування, коли у нього запитали про можливу заміну міністра оборони. Що ж стосується міністра внутрішніх справ Райана Зінке, якого звинуватили в порушенні правил етики, Трамп зауважив, що перегляне ці звинувачення. Але президент неоднозначно відповів на запитання щодо можливої ротації генпрокурора Джеффа Сешнса, зазначивши, що по цьому питанню не існує якихось граничних термінів.

Нагадаємо, що у вівторок, 6 листопада, в Сполучених Штатах відбудуться проміжні вибори до Конгресу, а також місцеві вибори в ряді американських штатів.

Як не дивно, але перед цими виборами Штати майже не фіксують якихось масштабних спроб вплинути на них. Можливо, через їхню недостатню впливовість, а, можливо, і через серйозні заходи безпеки, яких вжили американські спецслужби та правоохоронці для запобігання подібних дій та скандалів, які сталися під час виборів 2016 року. Однак для Трампа ці вибори є неймовірно важливими – йому лишилося всього два роки на кардинальні рішення, які змусять американців знову в нього повірити та переобрати на виборах у 2020 році, на участь у яких чинний американський президент вже неодноразово натякав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції