Трамп не вважає, що виведення американських військ з Сирії може поставити під загрозу Ізраїль

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Давайте забиратися з Сирії. Давайте повернемо нашу молодь додому", - додав він.

Президент США Дональд Трамп, виступаючи на авіабазі Айн аль-Асад під час свого несподіваного візиту до Іраку заявив, що питання виведення військ з Сирії обговорювалося протягом півтора року.

"Знаєте, то, як про це (виведення військ з Сирії - ред.) повідомлялося, створювало враження, що я тільки що вирішив це. Але це не так. Я кажу про це вже півтора року", - заявив Трамп.

"Я сказав: "Давайте забиратися з Сирії. Давайте повернемо нашу молодь додому", - додав він, стверджуючи, що не раз піднімав цю тему в розмовах з військовими чиновниками .

За його словами, у США також немає планів щодо виведення військ з Іраку.

"Насправді ми могли б використовувати її (базу в Іраку - ред) у якості передового плацдарму в разі, якщо нам буде потрібно щось зробити в Сирії. Якщо ми побачимо, що з ІД відбувається щось, що нам не подобається, ми можемо нанести удар по ним так швидко і так сильно, що вони і не зрозуміють, що взагалі сталося", - пообіцяв президент.

Крім того, Трамп зазначив, що не вважає, що виведення американських військ з Сирії може поставити під загрозу Ізраїль.

"Ну, я цього не бачу. І я говорив з Бібі (прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху - ред). Я сказав Бібі (про своє рішення щодо виведення військ з Сирії - ред). І, знаєте, ми даємо Ізраїлю $4,5 млрд в рік. І вони дуже добре захищаються, якщо ви подивитеся", - сказав президент США.

ВідеоПрезидент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

США виводять війська із Сирії. Інформацію про це підтвердили у Білому домі після того, як президент Дональд Трамп заявив у Twitter про перемогу над терористичним угрупованням "Ісламська держава". 

Президент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції