Трамп передумав допомагати Пуерто-Рико

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Білий дім поки ніяк не прокоментував цю інформацію.

Президент США Дональд Трамп прагне  заощадити на бюджетних витратах, скоротивши допомогу для подолання наслідків нищівних ураганів острівній державі Пуерто-Рико.

Про це, із посиланням на джерела в Білому домі, повідомив CNN.

Попри те, що виділення коштів цій країні вже було затверджене, а розмов про його скорочення не велося, джерела в Білому домі підтвердили, що зараз йдеться про вилучення статті на допомогу Пуерто-Рико із законодавства про додаткові витрати. Як зауважив співрозмовник, формальною причиною для такого підходу стало те, що влада острівної країни не встигла освоїти кошти, виділені Конгресом США раніше.

Білий дім поки ніяк не прокоментував запит по цьому питанню.

Фотогалерея Ураган «Марія» обвалив дамбу у Пуерто-Рико: провадиться евакуація 70 тисячі людей (6 фото)

Нагадаємо, що у жовтні 2017 року ураган "Марія" практично вщент знищив інфраструктуру Пуерто-Рико. Президент Трамп особисто розпорядився виділити допомогу на відновлення цій країні з федерального бюджету США. Пізніше Трамп поставив під сумнів кількість жертв від урагану в острівній державі, несподівано звинувативши демократів у спробах поширити недостовірну інформацію.

ВідеоЧиновники Пуерто-Ріко визнали майже 3 тисячі жертв урагану "Марія"

Чиновники визнали, стихія, що сколихнула острів минулої осені, забрала у 50 разів більше життів, ніж вважалося. Досі офіційно визнавали загибель лише 64 людей. Змінили цифру після дослідження американських вчених. Від наслідків урагану, нестачі медичної допомоги, питної води та електрики - загинуло 2975 людей. 

Чиновники Пуерто-Ріко визнали майже 3 тисячі жертв урагану "Марія"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції