Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп перефарбує свій борт №1 у триколор

На президентський літак нанесуть червоний, білий та блакитний кольори.

Президент США Дональд Трамп планує перефарбувати свій борт №1 у червоний, білий та блакитний кольори.

Про це він розповів у інтерв’ю CBS News.

"Борт №1 буде неймовірним. Він буде найкращим в світі, і він буде червоним, білим та блакитним. Що я вважаю доречним", - заявив Трамп.

За його словами, оновлення літака займе тривалий час, однак він сподівається, що ним користуватиметься велика кількість наступних президентів США.

Нагадаємо, що минулого тижня борт №1 разом з президентом США здійснив турне Європою. Спочатку Трамп відвідав саміт НАТО у Брюсселі, потім провів зустріч із керівництвом Великої Британії у Лондоні, а звідти вилетів на зустріч із російськими президентом Володимиром Путіним до Гельсінкі.

ВідеоПісля зустрічі з Путіним американці зустріли Трампа вигуками "зрадник"

Масовими протестами американці зустріли Трампа після саміту з Путіним. Десятки активістів із плакатами, вигукуючи "зрадник", зібралися під Білим Домом. Поведінку американського президента розкритикували як його опоненти, так навіть і соратники з Республіканської партії. Головне, що збурило суспільство – Трамп, стоячи поряд з російським президентом, заявив: жодної змови з росіянами у його передвиборчого штабу не було, адже в цьому його запевнив Путін. 

Після зустрічі з Путіним американці зустріли Трампа вигуками "зрадник"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції