Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп переконаний, що розслідування щодо втручання Росії у справи США "жахливо шкодить" Америці

Господар Білого дому заявив, що таке втручання показує, що Америка - роздроблена країна.

Президент США Дональд Трамп зазначив, що розвиток подій навколо розслідування щодо втручання РФ у внутрішні справи Америки "жахливо шкодить" Сполученим Штатам.

Про це інформує CNBC.

"Я вважаю, що це жахливо шкодить нашій країні, бо показує, що ми розділена, заплутана, не єдина країна. У нас є дуже важливі речі, які потрібно робити прямо зараз, у тому числі, торговельні, військові угоди, або ж необхідність зупинити ядерну загрозу - всі ті речі, про які ми говорили сьогодні. І я думаю, що це показує дуже розділену країну", - сказав глава Білого дому. Хоча й додав, що все це відбувається через намагання демократів виправдати свою поразку на виборах. Розкол всередині країні Трамп назвав "дуже негативною річчю", - підкреслив Трамп.

Але він сподівається, що "це може минути швидко, тому що ми повинні продемонструвати єдність".

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що розслідування, яке проводитиме призначений спеціальний прокурор про втручання Росії у вибори в США в 2016 році, покаже, що між його кампанією та іноземною державою "не було змови".

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп спровокував хвилю обурення, звільнивши главу ФБР Джеймса Комі, який очолював розслідування про можливі зв'язки передвиборного штабу американського лідера з Росією для впливу на результати виборів.

Відео У США спеціальний прокурор розслідуватиме можливе втручання росіян у вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції