Трамп першим з іноземних лідерів зустрівся з новим імператором Японії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США перебуває в країні з 4-денним візитом.

Президент США Дональд Трамп першим з іноземних лідерів зустрівся з новим імператором Японії Нарухіто та його дружиною Масако.

Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

Американський президент разом зі своєю дружиною Меланією відвідав церемонію привітання в Імператорському палаці. Після чого подружжя Трампів та імператорська чета відправилися на банкет.

 

 

Трамп перебуває в Японії з 4-денним візитом. Він вже зустрівся з японським прем'єр-міністром Сіндзо Абе, пограв із ним у гольф. Окрім того, Трамп відвідав змагання із сумо – він особисто вручив переможцю перший кубок президента США з цього традиційного японського виду боротьби.

Але головна мета візиту американського президента до Японії – перемовини щодо торгівлі, військових зв'язків, денуклеаризація Північної Кореї та зростаюче суперництво між Вашингтоном і Пекіном.

Очікується, що після зустрічі із імператором Нарухіто президент США відправиться на перемовини із Сіндзо Абе, за результатами яких лідери обох країн дадуть прес-конференцію.

Нагадаємо, 1 травня новий імператор Японії Нарухіто офіційно посів престол Хризантеми, ознаменувавши нову імперську епоху Рейва в країні. Різні церемонії інтронізації Нарухіто триватимуть ще упродовж кількох місяців. 22 жовтня відбудеться церемонія проголошення інтронізації імператора. Після цього Нарухіто та його дружина проїдуть лімузином з відкритим верхом вулицями Токіо та візьмуть участь у банкетах з більш ніж 2 000 гостями в цьому ж місяці. У листопаді відбудеться велика церемонія подяки – імператор буде приносити жертви божествам предків і молитися за мир і процвітання Японії та її народу. Церемонії завершаться візитами імператора до мавзолеїв минулих імператорів, можливо, до кінця року. 

Відео"Гра престолів" у реальному житті: стюардеса стала королевою, а японський імператор зрікся престолу

Не за серіальний залізний трон борються наші титуловані сучасники. Їх утримують з державних бюджетів, витрачаючи мільйони і мільярди, декому досі поклоняються, як богам. За такого життя і за такої пильної народної уваги до кожного кроку і вчинку, здавалося б, королівські особи мали би плекати традиції і мораль. Утім, одразу три монарші двори змусили світ заговорити про себе. Вибудовані століттями королівські звичаї порушили в Британії, Таїланді та Японії.    

"Гра престолів" у реальному житті: стюардеса стала королевою, а японський імператор зрікся престолу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції