Трамп підніме мита на низку китайських товарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такий крок американський президент пояснив "повільними перемовинами між країнами".

Президент США Дональд Трамп заявив, що збільшить 10 травня мита на ряд китайських товарів з 10 до 25%.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

Він нагадав, що протягом 10 місяців Китай платив мита США в розмірі 25% на високотехнологічну продукцію вартістю 50 млрд доларів і 10% на 200 млрд інших товарів.

"Протягом 10 місяців Китай платив в США мита в розмірі 25 відсотків на високотехнологічну продукцію вартістю 50 млрд доларів США, і 10 відсотків на інші товари вартістю 200 млрд. А в п'ятницю 10 відсотків зростуть до 25", - написав Трамп.

Він додав, що інші товари незабаром також будуть обкладатися.

"Інші товари на суму $ 325 млрд, що поставляються Китаєм до нас, поки митом не обкладаються, але незабаром будуть - на рівні 25 відсотків", - додав американський лідер.

Такий крок з боку Вашингтона Трамп пояснив "дуже повільними" переговорами між США і КНР з метою врегулювати торговельний конфлікт між двома провідними економіками світу.

Нагадаємо, Сі Цзіньпін і Дональд Трамп домовлялися про те, що США не будуть піднімати ввізні мита на китайські товари з 10% до 25%, про що раніше оголошував Вашингтон.

Раніше в Китаї звинуватили США у "торговому буллінгу" і в тому, що це змушує інші країни підлаштовуватися під позицію Штатів за введення проти них нових мит. Однак у Пекіні також і запевнили, що в будь-який момент готові сісти за стіл переговорів з приводу торговельних угод, якщо вони будуть ґрунтуватися на взаємній повазі і рівності".

Крім торгової війни США планували розгорнути на рівні адміністрації широкий наступ на Китай, звинувативши його у ворожій діяльності проти американських компаній, викрадення інтелектуальної власності, кібератаці і втручання у вибори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції