Трамп посилив дотримання режиму санкцій проти Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йдеться про санкції введені зокрема через агресію РФ щодо України.

Президент США Дональд Трамп підписав указ, спрямований на посилення дотримання режиму санкцій проти Росії.

Про це повідомляє прес-служба Білого дому у четвер, 20 вересня.

Зокрема йдеться про санкції, передбачені законом "Про підтримку свободи України" (UFSA) 2014 року і законом "Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій" (CAATSA). Вони містять заборону на деякі фінансові операції, конфіскацію майна, заборони на видачу ліцензій на експорт, відмову у видачі віз і у в'їзді на територію США. Також можливі санкції щодо найближчих помічників людей, які потрапили до переліку санкцій.

У заяві Трампа йдеться, що президент, держсекретар і міністр фінансів США отримали додаткові повноваження по впровадженню персональних санкцій в рамках цих двох законів. Документ спрощує процедуру застосування чинних санкцій, а також надає додаткові повноваження міністру фінансів США передавати іншим міністерствам та відомствам виконання заходів, в межах їх повноважень, щоб забезпечити повну імплементацію цих санкцій

Нагадаємо, 12 вересня Трамп підписав наказ, який дозволяє запровадити санкції проти іноземних компаній чи осіб, які втручаються в американські вибори.

ВідеоНабули чинності нові американські санкції проти Росії за хімічну зброю

Вашингтон запровадив їх у відповідь на отруєння екс-шпигуна Скрипаля та його доньки у британському місті Солсбері, під час якого застосували російську отруту "Новачок". У США погоджуються з точкою зору Лондона, який називає це отруєння застосуванням хімічної зброї. 

Набули чинності нові американські санкції проти Росії за хімічну зброю

Залиште свій коментар

Вибір редакції