Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп після свого рішення вивести війська із Сирії пригрозив "повністю знищити" економіку Туреччини

Президента США розкритикували навіть його палкі прихильники.

Президент США Дональд Трамп пригрозив "повністю знищити" економіку Туреччини, якщо країна зробить у Сирії те, що йому не сподобається.

Ця заява пролунала після того, як Трамп оголосив про рішення  вивести американські війська з півночі Сирії, дозволивши Туреччині здійснити наступ на союзні США курдські сили. Це рішення розкритикували навіть палкі прихильники президента США, пише The Independent. 

"Як я вже твердо заявляв, і просто ще раз зазначу, що якщо Туреччина зробить щось, що я, з моєї великої і неперевершеної мудрості, вважатиму виходом поза межами, я повністю знищу економіку Туреччини (я це робив раніше!)", - написав Трамп у Twitter в понеділок вранці.

Рішення Трампа вивести війська з Сирії викликало зворотну реакцію багатьох республіканців, включаючи одного з найпалкіших прихильників президента США, сенатора Ліндсі Грехема. Інші видатні його прихильники, включаючи сенатора Марко Рубіо та колишнього посла ООН Ніккі Хейлі, також протестували проти рішення пана Трампа.

"Це імпульсивне рішення Президента скасувало всі наші здобутки, кидає регіон у подальший хаос. Іран вже з нетерпінням очікує. І, якщо я бойовик "ІДІЛ", у мене є другий шанс на життя. Тим, хто вважає, що "ІДІЛ" переможений, ви ще побачите", - сказав Грехем в інтерв'ю телеканалу Fox News.

Нагадаємо, Туреччина оголосила про фінальний етап підготовки масштабної військової операції на північному-сході Сирії проти курдських Загонів народної самооборони (YPG), які довгий час були під захистом Сполучених Штатів. У Вашингтоні вже заявили, що відведуть свої війська та цього разу не стануть на захист "курдів". 

Відео США планують припинити допомогу регіонам Сирії, де є російські та іранські війська

США ввели нові санкції проти трьох російських компаній. Попри міжнародні обмеження, росіяни постачали до охопленої війною Сирії - її диктатору Асаду - іранську нафту. Робили це через добре організовані злочинні схеми. За це до санкційного списку потрапили три організації та шестеро людей. 

США планують припинити допомогу регіонам Сирії, де є російські та іранські війська

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції