Трамп планує підписати наказ про запровадження санкцій за втручання у вибори - Reuters

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таке рішення президент США ухвалить напередодні виборів у Конгрес 6 листопада.

Президент США Дональд Трамп планує 12 вересня підписати наказ, який дозволить запровадити санкції проти іноземних компаній чи осіб, які втручаються в американські вибори, згідно з даними розвідки.

Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters із посиланням на два джерела, знайомі із ситуацією.

Цільові санкції можуть включати в себе окремих людей або цілі компанії, які звинувачуються у втручанні у вибори в США шляхом кібератак або іншими засобами. 

"Адміністрація прагне встановити нову норму у кіберпросторі", - заявив американський посадовець на умовах анонімності. "Це перший крок у визначенні меж і публічне оголошення нашої відповіді на погану поведінку".

Білий дім відмовився коментувати цю інформацію.

Раніше повідомлялося, що у Білому домі готують новий указ, який дозволить президенту США Дональду Трампу накладати санкції на країни та окремі особи, які намагатимуться втручатись в американські вибори. Документ передбачає санкції за будь-які способи втручання у вибори, зокрема за "поширення дезінформації в Інтернеті". Також указ дозволить Трампу накладати санкції на "10 із 30 найбільших компаній" країни, яка втрутилась в американські вибори. 

ВідеоТрамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

В інтерв'ю Дональд Трамп заявив, що вважає так, бо російський колега відповідає за те, що відбувається у його країні. Також він додав, що згоден із твердженням, що у 2016-му Росія таки втручалася у президентські вибори. Хоча ще цього понеділка після зустрічі з Путіним у Фінляндії Трамп говорив геть протилежне.

Трамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції