Трамп планує запропонувати нові правила боротьби зі зміною клімату

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Документ попередньої адміністрації досі не набув чинності.

Наступного тижня президент США Дональд Трамп запропонує зміни в правилах боротьби зі зміною клімату, які повинні полегшити життя виробникам викидів.

Про це пише The New York Times.

Очікується, що пропозиція прозвучить у вівторок в Західній Віргінії на зустрічі Трампа з прихильниками. Проект нових нормативів фактично скасовує заходи по скороченню викидів заводів, що спалюють кам'яне вугілля, прийняті адміністрацією Барака Обами.

Документ попередньої адміністрації досі не набув чинності. Верховний суд заблокував його дію в 2016 році за позовом вуглевидобувних країн, щоб заслухати їх аргументи. Адміністрація Трампа пропонує знизити обмеження, які зобов'язують підприємства знижувати викиди парникових газів і використання вугілля.

Фотогалерея В Нью-Йорке подписывают Парижское климатическое соглашение. Преимущества и недостатки документа (4 фото)

Раніше Трамп оголосив про вихід США з Паризької угоди по клімату, що викликало повсюдну критику в світі. Паризька угода зобов'язувала США до 2025 року скоротити викиди парникових газів на 26-28% порівняно з рівнем 2005 року.

ВідеоЧерез кліматичні зміни Україна змістилася на 400 кілометрів на південь

Нагадаємо, що раніше

Генсекретар ООН Антоніу Гутерріш висловив тривогу у зв'язку з останніми дослідженнями учених з приводу глобальної зміни клімату на Землі і закликав країни-члени Організації прийняти термінові заходи для запобігання катаклізмів.

Вибір редакції