Трамп починає діяти: коли та чому США хочуть заборонити TikTok

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тим часом представники TikTok наполягають, що не надають даних користувачів офіційному Пекіну.

Американський президент Дональд Трамп рішуче налаштований заборонити громадянам США користуватися китайською соцмережею TikTok.

Він заявив, що почне діяти вже у суботу, 1 серпня, повідомляють NBC News.

"Що стосується TikTok, ми забороняємо його для США", - сказав голова держави. Він не уточнив, у який саме спосіб запровадить заборону, однак, запевнив, що "має на це повноваження".

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Microsoft веде тривалі переговори щодо придбання TikTok. Однак, Трамп рішуче відкинув таку ймовірність.

Як повідомлялося, соцмедійний застосунок належить китайській фірмі ByteDance. Її представники наполягають, що не надають даних користувачів офіційному Пекіну.

Тим часом в адміністрації Трампа вважають, що ByteDance та інші китайські технологічні компанії становлять загрозу національній безпеці США. Вашингтон підштовхує своїх союзників до подібних жорстких дій щодо китайських фірм, зокрема, стосовно компанії Huawei, придбання, обслуговування та підтримка обладнання чи послуг якої за гроші з фонду загальних послуг в Америці під забороненою.

TikTok є популярним соцмедійним додатком серед молоді. Спочатку він набув широкої популярності в країнах Азії, а зараз - і в інших частинах світу. Його користувачі можуть створювати короткі відео з ефектами та музикою.

Раніше Державний секретар США Майк Помпео заявив, що радить користуватися TikTok лише тим, хто "хоче, аби особиста інформація опинилася в руках Комуністичної партії Китаю". 

Відео Трамп пригрозив закрити соцмережі після попередження Twitter щодо фейкових повідомлень

Twitter, улюблена соцмережа американського президента, відтепер попереджає користувачів про дезінформацію в його дописах. Позначка із знаком оклику з'явилася біля одного з коментарів Трампа про фальсифікацію на виборах. Вона застерігає читачів перевіряти написану інформацію. Сам дописувач на рішення соцмережі відреагував бурхливо, назвавши це наступом на свободу слова і втручанням в американські вибори.  

Трамп пригрозив закрити соцмережі після попередження Twitter щодо фейкових повідомлень

Залиште свій коментар

Вибір редакції