Трамп починає робочий день з перегляду "улесливих новин" про себе - ЗМІ

Теки зі схвальними відгуками про президента США готують співробітники комітету Республіканської партії.

Очільнику США Дональдові Трампу від початку президентської каденції двічі на день приносять спеціальні теки з "позитивними новинами" про себе.

Про це повідомляє ViceNews з посиланням на власні джерела в Білому домі.

Перший документ надходить до президента о 9:30, а наступний о 16:30. Вони мають містити в середньому від 20 до 25 сторінок, але жодних секретних даних у них немає.

Прес-служба наповнює теки скріншотами "позитивних новин" про Трампа і дає змогу президенту помилуватися веселими твітами, транскриптами улесливих інтерв'ю, хвалебними новинами та інколи світлинами, на яких Трамп виглядає "могутнім і переконливим". Через вибірковість таких новин в адміністрації Трампа називають ці документи "пропагандистськими".

Процес збору інформації починається щоранку о 6 годині. Три працівники Національного комітету Республіканської партії (RNC) моніторять новини на CNN, MSNBC та Fox News, а також в Інтернеті та часописах. Кожні 30 хвилин до Відділу комунікацій Білого дому надходить електронний лист з "позитивними відгуками" про президента.

Якщо ж такої інформації не вистачає, папки наповнюють улесливими фото президента. Один з колишніх співробітників RNC припустив, що "можливо, це добре для країни, адже щодня президент перебуває в гарному настрої".

Інсайдери також поділилися, що за право щодня особисто надавати Трампові теки з "хорошими новинами" змагалися екс-очільник апарату Білого дома Райнс Прибес та колишній прес-секретар Шон Спайсер.

Нагадаємо, що 4 серпня президент США Дональд Трамп вирушив у свою першу відпустку на посаді президента. Він проведе її у своєму гольф-клубі в штаті Нью-Джерсі. А поки Трамп відпочиватиме, у західній частині Білого дому замінять систему опалення та охолодження. 

ВідеоУ Білому Домі проводять масштабні ремонтні роботи на час відпустки Дональда Трампа

Залиште свій коментар