Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп подовжив культурні та освітні санкції проти Росії та інших країн

США не фінансуватимуть ще рік програми культурних обмінів.

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп підписав розпорядження, відповідно до якого подовжена заборона на фінансування програм із культурного та освітнього обміну з Еритреєю, КНДР, Росією та Сирією.

За виконанням цього розпорядження стежитиме держсекретар США Рекс Тіллерсон, повідомляє прес-служба Білого Дому.

Ще 2000-го року в США ухвалили закон про захист жертв торгівлі людьми та насильства. У ньому немає конкретного переліку країн, які підпадають під санкції. Список щороку, до початку фінансового року, який у Штатах розпочинається 1 жовтня, затверджує президент.

У документі, який підписав Трам, говориться, що США не будуть надавати "негуманітарну і не пов'язану з торгівлею допомогу або дозволяти фінансування для участі в програмах освітніх і культурних обмінів офіційних осіб і працівників урядів Еритреї, КНДР, Росії та Сирії в 2018 фінансовому році". Цю заборону також зобов'язані виконувати американські банки й Міжнародний валютний фонд.

США вводять подібні санкції, якщо країни не дотримуються норм, закладених у законі. Проте в документі вказано, що якщо таке сприяння і фінансування відповідатиме інтересам  самих Сполучених Штатів, то можливі винятки.

Раніше повідомлялося, що США посилили санкції проти вже покараних російських компаній.

Залиште свій коментар

Вибір редакції