Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп пообіцяв "суворе покарання" Саудівській Аравії у разі причетності до вбивства журналіста у Туреччині

Трамп пообіцяв "суворе покарання" Саудівській Аравії у разі причетності до вбивства журналіста у Туреччині

Президент США має бізнес-інтереси в Саудівській Аравії.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв Саудівській Аравії "суворе покарання" у разі причетності перших осіб держави до зникнення й імовірного вбивства саудівського журналіста Джамаля Хашоггі. 

Про це повідомляє CNN.

За його словами, Сполучені Штати дізнаються, що насправді сталося із саудівським журналістом Хашоггі, який 2 жовтня вирушив до генерального консульства Саудівської Аравії у турецькому Стамбулі, після чого зник.

У Туреччині підозрюють, що чоловіка допитували, катували, а після цього вбили та розчленували. Слідство має відповідні звукозаписи.

"Наразі вони заперечують це, і вони сильно заперечують це. Чи можуть вони бути причетні до цього? Так", - сказав Дональд Трамп, наголосивши, що його адміністрація буде дуже засмученою та розлючено, якщо участь Саудівської Аравії буде доведена.

Саудівська Аравія є цінним партнером Сполучених Штатів у персидському регіоні. До того ж особисто Трамп має бізнес-інтереси у країні, тому ситуація із Хашоггі є доволі незручною. Президент сказав, що вводити санкції - означає лишити людей, які працювали на його бізнес, без роботи, проте президент запевняє, що є інші шляхи "покарання" для Саудівської Аравії. 

59-річний Хашоггі ще 2 жовтня вирушив зі своєю нареченою в генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену в будівлю не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Вона пізніше сказала, що не довіряє цій інформації і не знає, де зараз перебуває журналіст. 

Підкреслюється, що у журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і наслідного принца Мухаммеда бін Салмана. 

Відео У справі про вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного

Побиття, зґвалтування і удушення. У справі про звіряче вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного. Це громадянин Болгарії віком до 30 років. Затримали його у Німеччині. Про деталі слідства вже за дві години розповість прем'єр-міністр Болгарії. 

У справі про вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції