Трамп пообіцяв знищити останній анклав ІДІЛ у Сирії до кінця дня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський президент обіцяє, що останній анклав ІДІЛ в Сирії зникне вже цього вечора.

Президент США Дональд Трамп заявив, що останній оплот терористичного угрупування "Ісламська держава" (ІДІЛ) в Сирії буде ліквідований до кінця вечора середи.

Про він заявив під час брифінгу 20 березня, пише CBS.

Трамп продемонстрував журналістам дві карти: на одній з них червоним кольором відзначені місця перебування "Ісламської держави" в Сирії в день, коли він був обраний президентом США - у листопаді 2016, на інший - поточний стан ІДІЛ у вигляді невеликої точки.

"Я приніс це для вас, в ніч виборів 2016 року ця карта була вся червона. І все червоне - "Ісламська держава". Наразі там немає червоного, насправді є крихітне пляма, яке зникне сьогодні ввечері", - додав він.

Нагадаємо, раніше Сполучені Штати розробили плани залишити у Сирії до 1000 військовослужбовців, хоча кілька місяців тому президент Дональд Трамп пообіцяв повністю вивести війська, що викликало відставку його міністра оборони Джеймса Меттіса.

ВідеоПрезидент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

США виводять війська із Сирії. Інформацію про це підтвердили у Білому домі після того, як президент Дональд Трамп заявив у Twitter про перемогу над терористичним угрупованням "Ісламська держава". 

Президент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції