Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп попередив Пекін про можливі наслідки у разі придушення протестів в Гонконзі

Президент США вірить у мирне вирішення ситуації.

Президент США Дональд Трамп вважає, що застосування насильства по відношенню до протестуючих в Гонконзі призвело б до того, що Вашингтону і Пекіну було б значно важче досягти домовленостей в сфері торгівлі.

Про це американський лідер заявив у неділю на пресконференції в штаті Нью-Джерсі, трансляцію вів телеканал CNN.

"Я б хотів, щоб в Гонконзі все вирішилося дуже гуманно", - сказав він, висловивши впевненість у тому, що китайське керівництво "може цього домогтися". "Це було б дуже добре з точки зору угоди, яку ми обговорюємо", - зазначив Трамп. "Було б дуже важко взаємодіяти, якби вони вдалися до насильства", - підкреслив Трамп.

Придушення протесту, подібне на події тридцятирічної давності на площі Тяньаньмень, негативно позначиться на торгових переговорах між КНР і США, заявив глава Білого дому.

18 серпня Трамп написав в Twitter, що переговори США з Китаєм проходять "дуже добре".

Нагадаємо, що більше мільйона людей вийшли в неділю на вулиці Гонконгу, незважаючи на погрози з Пекіна, які останнім часом стають все більш серйозними. На початку серпня уряд КНР стягнув до кордону з автономією броньовану техніку, назвавши це військовими навчаннями.

У 1989 році демонстрації демократичного руху, що проходили на площі Тяньаньмень в Пекіні, були жорстоко придушені урядовими військами. Точне число жертв цієї акції до сьогоднішнього дня залишається невідомим. За різними оцінками, воно становить від кількох сотень до тисячі загиблих.

Відео Протести у Гонконгу: на вулиці міста вийшли тисячі викладачів, аби підтримати студентів

Величезною колоною, яка розтягнулась на кілька кілометрів, пройшлися центром міста до резиденції очільника місцевої адміністрації. І закликали владу та правоохоронців перестати застосовувати силу та сльозогінний газ, аби розігнати мітингарів. За демонстрантами уважно стежили тисячі озброєних поліцейських.    

Протести у Гонконгу: на вулиці міста вийшли тисячі викладачів, аби підтримати студентів

Залиште свій коментар

Вибір редакції