Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп попередив про спробу Росії втрутитися у вибори в США на боці демократів

Президент США вважає, що він виявився занадто жорстким для Москви,

Президент США Дональд Трамп вважає, що Росія буде активно просувати демократів на виборах до Конгресу США, які відбудуться у листопаді цього року. Під час виборів будуть обиратися члени нижньої палати парламенту, третина сенаторів і губернатори більшості штатів.

Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

“Я дуже стурбований тим, що Росія буде всіма силами прагнути вплинути на майбутні вибори. Виходячи з того, що ніхто з президентів не був жорсткішим по відношенню до Росії, ніж я, вони будуть активно просувати демократів. Вони безумовно не хочуть Трампа", - написав президент США.

США звинувачують 12 російських розвідників у втручанні в президентські вибори в 2016 році, щоб допомогти перемогти республіканцеві Дональду Трампу. Їх, зокрема, звинувачують у тому, що вони зламали поштовий сервер керівництва Демократичної партії США, кандидатом на виборах від якої була Гілларі Клінтон.

ВідеоТрамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

В інтерв'ю Дональд Трамп заявив, що вважає так, бо російський колега відповідає за те, що відбувається у його країні. Також він додав, що згоден із твердженням, що у 2016-му Росія таки втручалася у президентські вибори. Хоча ще цього понеділка після зустрічі з Путіним у Фінляндії Трамп говорив геть протилежне.

Трамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

 

Вибір редакції