Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп порівняв мігрантів із загарбниками і закликав їх депортувати без суду

Заяву очільника Білого дому уже розкритикували правозахисники та адвокати з прав мігрантів.

Президент США Дональд Трамп заявив, що нелегальних мігрантів, які потрапляють до Америки, потрібно негайно депортувати до країн, звідки вони приїхали, без будь-якого судового процесу.

Про це інформує Reuters.

Трамп навіть порівняв нелегальних мігрантів із "загарбниками, які намагаються ввірватися до країни".

Заяву глави Білого дому уже розкритикували правозахисники та адвокати з прав мігрантів, бо це порушує американське судочинство згідно з Конституцією США, яке застосовуються як до громадян Сполучених Штатів, так і до осіб, які не мають американського громадянства. 

"Ми не можемо дозволити всім цим людям вторгнутися в нашу країну. Коли хтось прибуває, ми повинні негайно, без суддів або судових справ, повернути їх туди, звідки вони приїхали", - написав Трамп у Twitter.

Фотогалерея Меланія Трамп на зустріч з дітьми мігрантів полетіла в куртці з написом "Мені все одно. А вам?" (12 фото)

ВідеоСвіт обговорює напис на куртці Меланії Трамп під час візиту в центр для дітей нелегальних мігрантів

Під час візиту на спині першої леді США білим на зеленому було написано: "Мені справді все одно, а тобі?". Насторожила й ціна куртки - 39 доларів, що задешево для відомої шанувальниці люксових речей. На захист дружини став чоловік: Дональд Трамп зазначив, що питання Меланія адресувала брехливим ЗМІ, які розповсюджують фейки.

Світ обговорює напис на куртці Меланії Трамп під час візиту в центр для дітей нелегальних мігрантів

Нагадаємо, цього року у Сполучених Штатах набуло чинності міграційне законодавство, яке передбачає жорстку політику протидії нелегальній міграції на кордоні країни. Воно передбачало розміщення дітей нелегалів у спеціальних притулках, поки їхніх батьків притягують до відповідальності. Вже 20 червня президент Трамп підписав указ, яким начебто скасував подібний метод.

Залиште свій коментар

Вибір редакції