Трамп повідомив про ліквідацію терориста, який організував теракт на американському есмінці 19 років тому

Тоді загинуло 17 моряків ВМС США.

Президент США Дональд Трамп заявив, що американські військові ліквідували терориста Джамаля аль-Бадаві, який був організатором теракту на есмінці USS Cole, внаслідок чого загинуло 17 моряків.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Наша велична армія доставила правосуддя за втрачених і поранених героїв у підлому нападі на USS Cole. Ми щойно вбили лідера цієї атаки Джамаля аль-Бадаві", - заявив Трамп.

За його словами, США продовжуватимуть боротися із радикальним ісламським тероризмом, зокрема із терористичною організацією "Аль-Каїда".

За даними ЗМІ, аль-Бадаві було вбито у Ємені під час авіаудару. Він їхав на автомобілі і перебував у ньому один. За даними ФБР, аль-Бадаві був одним із найбільш розшукуваних терористів світу. Він двічі тікав із в’язниці, за важливу інформацію про його місцеперебування була визначена нагорода у п’ять мільйонів доларів.

Нагадаємо, атака на есмінець USS Cole сталася 12 жовтня 2000 року. Тоді корабель прямував до Суецького каналу, щоб контролювати та зупиняти судна, які незаконно вивозили паливо та нафту з Іраку. Під час руху есмінець зайшов до порту єменського міста Аден на дозаправлення. Коли розпочалося заправлення, під корпусом корабля стався вибух, який зробив у ньому 12-метрову дірку, через що есмінець почав швидко набирати воду та тонути. 17 моряків опинилися у водяній пастці, їх визнали загиблими, ще 39 отримали поранення. Відповідальність за теракт взяла на себе терористична організація "Аль-Каїда".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів